fajerwerki fajerwerki sklep
  Wersja polska
  English version
  Deutsch Version
  Èeská verze

 Na oprawy(Race, Stroboskopy)  Do gier(Paintball, ASG)  Fajerwerki  Petardy hukowe  Zestawy weselne

 Szaliki kibicowskie  Sreberka  Kominiarki  Flagi drukowane  Czapki zimowe  Balony Pastelowe

 Mój koszyk
 Współpraca
 Polecamy
 Regulamin
StronĂŞ monitoruje stat24

Sklep pilkarski

Zamówienia

Zamówienia można składać również telefonicznie,poprzez e-mail lub na gadu-gadu.

E-mail:
kontakt@firebis.pl
Telefon: 530-450-480 Zamówienia detaliczne Informacja o wysyłce Telefon czynny 8.00-16.00

Telefon Tylko odbiory osobiste towarów 790-223-303
Numery konta:
IDEA BANK
IBAN PL 86 1950 0001 2006 3905 5515 0002


Koszty przesyłki:

- kurierem wpłata na konto 16 zł (przesyłka dochodzi na następny dzień po zamówieniu Pod warunkiem zamówienia do godziny 10,30 i wpłynięciu środków na konto bankowe lub otrzymania potwierdzenia wpłaty).
- kurierem za pobraniem 19 zł (przesyłka dochodzi na następny dzień po zamówieniu Pod warunkiem zamówienia do godziny 10,30).
- pociągiem przesyłka konduktorska wpłata na konto koszt 50 zł (dochodzi nawet w dniu zamówienia max na następny dzień np. sobotę lub niedziele ale w sprawie tej przesyłki proszę pisać) 

Fajerwerki sklep | Pokazy fajerwerków

Pokazy fajerwerków towarzyszą nam przy okazji większych i ważniejszych imprez. Doskonale wiemy, że nic tak nie podnosi rangi wydarzenia, jak wzbudzające zachwyt i zapierające dech w piersiach piękne pokazy fajerwerków. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy różnorodne fajerwerki o fantazyjnym designie i oryginalnej kolorystyce. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszej jakości artykułów, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dysponujemy szeroką gamą wyrobów pirotechnicznych, od fantazyjnych wyrzutni, baterii, poprzez fajerwerki rakiety, petardy hukowe, na atrakcyjnych zestawach kończąc. Ponadto w ofercie znajdziecie różnego rodzaju oprawy: race, świece dymne, flary, ognie bengalskie, wulkany, a także airsoftgun: petardy, hukowe, zasłony dymne, itp. Nie zapomnieliśmy o miłośnikach paintballu, którym oferujemy petardy hukowe, granaty dymne i inne. Nasz fajerwerki sklep umożliwia Państwu stworzenie na niebie magicznego, bajkowego świata. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas fajerwerki oczarują swoim widokiem Państwa gości. Pozwolą stworzyć pokazy fajerwerków, które nie tylko zachwycą, ale także będą niezapomnianą niespodzianką. Internetowy fajerwerki sklep daje Wam możliwość wybierania produktów w sposób wygodny, bez wychodzenia z domu. Szeroki asortyment produktów pirotechnicznych, jak i atrakcyjne ceny pozwolą zaspokoić potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów. Tylko u nas znajdziecie zachwycające fajerwerki na każdą kieszeń. Internetowy fajerwerki sklep to miła obsługa na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy!