fajerwerki fajerwerki sklep
  Wersja polska
  English version
  Deutsch Version
  Èeská verze

 Na oprawy(Race, Stroboskopy)  Do gier(Paintball, ASG)  Fajerwerki  Petardy hukowe  Zestawy weselne

 Szaliki kibicowskie  Sreberka  Kominiarki  Flagi drukowane  Czapki zimowe  Balony Pastelowe

 Mój koszyk
 Współpraca
 Polecamy
 Regulamin
StronĂŞ monitoruje stat24

Sklep pilkarski

Regulamin

  Regulamin

Sklep funkcjonujący pod adresem internetowym www.firebis.pl, prowadzony jest przez firmę PRESTOSYNC, posiadająca numer NIP: 9442154963, z siedzibą w Krakowie pod adresem pl.Wolnica 13 lok 10 31-060 . Decyzję o prowadzeniu działalności gospodarczej wydał Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne ewidencja działalności gospodarczej pod numerem 2108/2007.


REGULAMIN ZAKUPÓW

  1.Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi , wyroby pirotechniczne mogą nabywać jedynie osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia.

  2. Sklep, mieszczący się pod adresem internetowym www.firebis.pl prowadzi sprzedaż artykułów za pośrednictwem internetu.

  3. Zamówienia składać można za pośrednictwem strony internetowej www.firebis.pl, gadu-gadu oraz telefonicznie pod numerem 792211072.

  4. Każde zamówienie zostanie zrealizowane tylko wtedy, gdy zamówiony towar znajduje się w magazynie naszego sklepu, lub dostępny jest u dostawcy/producenta. W przypadku braków i nie możliwości skompletowania zamówienia w całości, zamawiający poinformowany zostanie przez sklep o zaistniałej sytuacji, w takim przypadku:

  - klient decyduje się na częściową realizację zamówienia,
  - klient wymienia brakujące towary na dostępne w ofercie,
  - klient decyduje się na wydłużenie czasu realizacji zamówienia,

  5. Do każdego zamówienia sklep wystawia paragon lub f-vat, wystawiony jest w chwili skompletowania całości zamówienia przez sklep i przeznaczenia zamówienia do realizacji.

  6. Koszty zamówienia to wartość towaru + koszty wysyłki zamówienia.

  Koszty przesyłki:
  - wpłata na konto 11 zł (przesyłka dochodzi 1-2 dni).
  - za pobraniem (płatne przy odbiorze) 16 zł (przesyłka dochodzi 1-2 dni).
  - kurierem wpłata na konto 21 zł (przesyłka dochodzi na następny dzień po zamówieniu).
  - kurierem za pobraniem 28 zł (przesyłka dochodzi na następny dzień po zamówieniu).
  - pociągiem przesyłka konduktorska wpłata na konto koszt 25 zł (dochodzi nawet w dniu zamówienia max na następny dzień np. sobotę lub niedziele ale w sprawie tej przesyłki proszę pisać)


  7. Termin otrzymania przesyłki równy jest czasu realizacji oraz czasu dostarczenia przez Pocztę Polską lub firme kurierską przesyłki do klienta, od wysłania 1 do 3  dni robocze.

  8. Zawarcie umowy sprzedaży konkretnego produktu (produktów) następuje w momencie wysłania przez Sklep e-maila potwierdzającego wysłanie konkretnego produktu (produktów) do Klienta. Jeżeli 14 dni roboczych po otrzymaniu od sklepu informacji, że zamówienie zostało zrealizowane klient nie otrzyma przesyłki prosimy o pilny kontakt e-mailo'wy na adres Firebis@wp.pl


  9. Wszystkie ceny podane w sklepie podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W chwili założenia zamówienia, klienta obowiązują ceny podane w sklepie podczas zamawiania.

  10. PRESTOSYNC zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, w przypadku gdy dane podane przez Klienta , będą niezupełne, lub gdy dane podane przez Klienta są błędne lub niezgodne z rzeczywistymi. Za konsekwencje wynikające z błędnego podania danych przez Klienta sklep www.firebis.pl nie ponosi odpowiedzialności.

  11. O złożeniu zamówienia poprzez sklep internetowy klient zostaje poinformowany drogą elektroniczną (e-mail). Wszystkie informacje dotyczące czasu realizacji oraz numeru przesyłki i kontaktu do firmy kurierskiej zostają wysłane na skrzynkę pocztową Klienta. Informacje o ewentualnych zmianach w zamówieniu wysyłane są na podany przez Klienta adres e-mail lub numer telefonu.

  12. Czas realizacji i wysyłki zamówienia liczony jest od momentu otrzymania wpłaty lub potwierdzenia tranzakcji przelewu i zależny jest od masy zakupionych produktów oraz wybranego przez Klienta sposobu dostawy.

  13. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, wprowadzania nowych produktów do oferty sprzedaży. Przeprowadzania, odwoływania oraz wprowadzania zmian w akcjach promocyjnych na stronach sklepu www.firebis.pl


  14. Zgodnie z Ustawą z 02.03.2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klientowi przysługuje prawo (bez podania przyczyny) do zwrotu zakupionego w naszym sklepie towaru w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki. Takie prawo przysługuje tylko wówczas, gdy towar nie był używany lub zniszczony.
  klient otrzymuje pełny zwrot srodków w ciągu 5 dni od otrzymania towaru na magazyn suma zostaje potracona o koszty przeszyłki a klient odsyła towar na własny koszt.

  Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu wraz z kosztem dostawy przesyłki do Klienta w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki ze zwracanym produktem. Zwrot pieniędzy jest realizowany przelewem na konto bankowe wskazane przez Klienta, a w przypadku płatności online dokonanej przez Klienta jest realizowany kanałem płatności, poprzez który zapłacono za produkt (produkty): e-przelewy – zwrot na konto, płatność kartą – zwrot na kartę, płatność PayPal - zwrot na konto PayPal.

 

15. Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane tylko na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki. Klientowi przysługuje prawo do wymiany produktu na nowy egzemplarz jeżeli ten posiada wady fabryczne.

16.Wady fizyczne (uszkodzenia) powinny być zgłaszane bezzwłocznie, najpóźniej w terminie 7 dni od daty otrzymania wysyłki. Reklamacje rozpoznawane są w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia jej przez Klienta sklepu firebis.pl. Klient zostaje powiadomiony o rozstrzygnięciu reklamacji drogą mailową lub telefoniczną.

17. Ewentualne reklamacje oraz gwarancje rozpatrywane są w siedzibie sklepu pod adresem: Podstolice 186, 30-020 Wieliczka.

 

 

 

Fajerwerki sklep | Pokazy fajerwerków

Pokazy fajerwerków towarzyszą nam przy okazji większych i ważniejszych imprez. Doskonale wiemy, że nic tak nie podnosi rangi wydarzenia, jak wzbudzające zachwyt i zapierające dech w piersiach piękne pokazy fajerwerków. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy różnorodne fajerwerki o fantazyjnym designie i oryginalnej kolorystyce. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszej jakości artykułów, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dysponujemy szeroką gamą wyrobów pirotechnicznych, od fantazyjnych wyrzutni, baterii, poprzez fajerwerki rakiety, petardy hukowe, na atrakcyjnych zestawach kończąc. Ponadto w ofercie znajdziecie różnego rodzaju oprawy: race, świece dymne, flary, ognie bengalskie, wulkany, a także airsoftgun: petardy, hukowe, zasłony dymne, itp. Nie zapomnieliśmy o miłośnikach paintballu, którym oferujemy petardy hukowe, granaty dymne i inne. Nasz fajerwerki sklep umożliwia Państwu stworzenie na niebie magicznego, bajkowego świata. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas fajerwerki oczarują swoim widokiem Państwa gości. Pozwolą stworzyć pokazy fajerwerków, które nie tylko zachwycą, ale także będą niezapomnianą niespodzianką. Internetowy fajerwerki sklep daje Wam możliwość wybierania produktów w sposób wygodny, bez wychodzenia z domu. Szeroki asortyment produktów pirotechnicznych, jak i atrakcyjne ceny pozwolą zaspokoić potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów. Tylko u nas znajdziecie zachwycające fajerwerki na każdą kieszeń. Internetowy fajerwerki sklep to miła obsługa na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy!